Rotary Club Sopron

Cím: 9400 Sopron,
Deák Tér 21.

Postacímünk:

Rotary Club Sopron, 9400 Sopron, Hunyadi utca 27.

E-mail címünk:

rotary@sopron.hu

Bankszámlaszámunk:

10300002-43613911-00003285

Jótékonysági forralt bor osztás

2023.12.01.

December 1-én, pénteken nyit az idei az adventi vásár Sopronban, hamisítatlan karácsonyi hangulattal, fenyő-, és fahéj illattal, étel és ital finomságokkal, kézműves termékekkel várják a kedves Soproniakat és a Sopronba látogató vendégeket.

A Fő téren felállított óriás fenyőfa, a hívogató betlehem és az adventi kalendárium sokszínűsége mellett a téren és a Várkerületen mindenki megtalálhatja a legkiválóbb hazai kézműves remekeket, és kiváló ajándékokat vásárolhat a kirakodóvásárban.

Ne feledkezzünk el azonban arról sem, hogy a jótékonykodás és rászorulók támogatása kiemelten fontos az adventi időszakban. Adományaikat forralt borral, teával, punccsal köszönjük meg!

A Rotary Club Sopron a bevételt a Tómalom utcai Fogyatékos Gyermekek Otthona lakóit segítő kutya- és lóterápiás foglalkozások további finanszírozására, illetve a soproni lakóotthonokban élő gyermekek megajándékozására fordítja.

Jótékonysági forralt bor osztás

Vissza az előző oldalra!