Rotary Club Sopron

Cím: 9400 Sopron,
Deák Tér 21.

Postacímünk:

Rotary Club Sopron, 9400 Sopron, Hunyadi utca 27.

E-mail címünk:

rotary@sopron.hu

Bankszámlaszámunk:

10300002-43613911-00003285

Hirek bevezető szöveg

a Rotary Club Sopron szervezésében. December 1-én, pénteken nyit az idei az adventi vásár Sopronban.

2023. március 22-én a Rotary Pannonia klubbal közösen, egy baráti találkozó keretében fogadtuk Réti László kormányzó urat.

Támogatjuk és segítjük a MoMo rádió működését!

A Rotary Club Sopron hangszerekkel támogatta a Hunyadi János Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola zeneművészeti képzését.

A Rotary Club Sopron pár év kihagyás után újra megrendezi hagyományos bálját. Szerettettel várunk minden érdeklődőt, aki szívesen töltene el velünk egy önfeledt estét színvonalas tánczene, tartalmas műsor, ízletes finomságok társaságában. Adományaikkal Önök is bekapcsolódhatnak a Soproni Idősek Otthona lakóinak támogatásába. Mert mindenki megérdemli a szeretetet és a gondoskodást!

Vissza az előző oldalra!

Rotary Club Sopron - Magyar